Please update your Flash Player to view content.

Naujas keraminių vazų, vazonų ir vazonėlių asotimentas

El.paštas Spausdinti PDF

Sveikiname su pavasariu! Šiuo metu Jūsų noras atsinaujinti prieš šv. Velykas - persodinti augalą, papildyti savo augalų kolekciją ar pasipuošti namus nauja keramika yra daug lengviau išpildomas nei bet kada - pasirūpinome ne tik didesniu vazoninių augalų asortimentu, bet ir gražiomis keraminių vazonų kolekcijomis iš Italijos, Olandijos bei Portugalijos.

Skaityti daugiau...
 

Floristikos žurnalas - jau ir mūsų salonuose

El.paštas Spausdinti PDF

Žurnalo "Floristika" skaitytojus norime nudžiuginti ir informuoti, kad nuo šiol šiuos žurnalus galite įsigyti jau ir mūsų salonuose Anykščiuose ir Rokiškyje.

Rūpindamiesi floristikos šakos vystymusi ir tobulinimu, kartu su kitais Lietuvos nacionalinės floristų asociacijos nariais mes ne tik suteikiame galimybę įsigyti šį žurnalą didesniam skaitytojų ratui, bet ir kuriame floristinius darbus šio žurnalo publikacijoms. 

Mūms rūpi floristika ir jos kuriamas grožis. Norime leisti pasidžiaugti šiuo grožiu ir Jums.

 

Pavasarinis prekių atnaujinimas

El.paštas Spausdinti PDF

Jei pastarąją savaitę buvote užsukę į gėlių salonus "Lanka" ir "Laumenė", ko gero pastebėjote, kad  dvelkia pavasariu: besirūpinantiems persodinti augalus - naujos keraminių vazonų kolekcijos, skubantiems į svečius - iki šiol nematyti suvenyrai (girdyklos paukščiams, lauko žvakidės, kt.), o norintiems tiesiog ateiti ir pasigrožėti - akį džiuginantis neužmirštuolių mėlynumas. Greitu laiku pasirodys ir dar daugiau atbundančia gamta dvelkiančių prekių - mažyčiai inkilėliai, floristiniai kiaušiniukai papuošti Velykų stalui...

Apsilankykite pas mus, o salonų floristai mielai parodys, ką turime naujo...

 

Gėlių lanka floristė laimėjo Grand Prix floristų konkurse

El.paštas Spausdinti PDF

IĮ "Gėlių lanka" atstovė Rasa Pukenytė respublikiniame Floristų konkurse vyksusiame "Žiemos puokštė 2011" parodos metu laimėjo Grand Prix ir tapo 2011 metų floriste. Keturiose kategorijose - profesionalų ir trijose moksleivių grupėse (floristikos profesinių mokyklų moksleivių, vidurinių mokyklų vyresniųjų klasių mokinių ir pradinukų) varžėsi virš 50 dalyvių iš Lietuvos bei svečias iš Baltarusijos.

Net du anykštėnės floristės darbai iš keturių buvo įvertinti pirmąją vieta, kiti du gavo antrąsias vietas. Bendroje suvestinėje profesionalų konkurse antrąją liko viešnia iš Baltarusijos Katerina Karnilovič, trečią vietą užėmė Giedrė Tartėnienė, atstovaujanti vilniečių kompaniją "Pas Lidiją". Beje pastaroji floristė jau yra laimėjusi Grand prix 2000-taisiais metais.

Džiaugiamės kolegės pasiekimais ir linkime jai sėkmės tolimesniame kūrybiniame kelyje!

 

 

Atnaujintas keraminių ir stiklinių vazonų asortimentas

El.paštas Spausdinti PDF

Šią savaitę papildėme keraminių ir stiklinių vazonų asortimentą. Platus kainų spektras leis išsirinkti vazoną kiekvienam, o vienos kolekcijos įvairių dydžių vazonėliai leis susodinti nuo vidutinio dydžio augalo iki mažyčio kaktusėlio. Apsilankykite mūsų salonuose Anykščiuose bei Rokiškyje ir apžiūrėkite naujas prekes patys.

Neturite galimybės?  Spauskite čia ir apžiūrėkite bent dalį mūsų siūlomo asortimento.

Paskutinį kartą atnaujinta Penktadienis, 16 Kovas 2012 08:41
 

Atnaujinome lauko augalų katalogą

El.paštas Spausdinti PDF

Dar kartą papildėme lauko augalų katalogą svetainėje - jame jau virš 30 rūšių vienmečių ir daugiamečių augalų!

Internetine svetaine patogu naudotis dar ir dėl to, kad sudėtinga užtikrinti pilną asortimentą salonuose, kokį realiai galima jums pasiūlyti - tai spalva ne ta, tai kiekis per mažas, tai pageidaujamą augalą kažkas ką tik nupirko... Užsisakę iš katalogo iš anksčiau - turėsite norimą augalą reikiamu laiku. Žinoma užtikrinti, kad jį gausime konkrečios spalvos taip pat sudėtinga, pasitaiko, kad ir mes negauname norimo augalo (pvz., augalo kaina neadekvati jo vertei arba jis prastos kokybės), tačiau mes tikrai pasistengsime įvykdyti jūsų pageidavimą!
 

Pagaliau pasirodė mūsų internetinė svetainė

El.paštas Spausdinti PDF

Sveiki visi!

2011 m. balandžio 1-ąją dieną startavo mūsų internetinė svetainė www.geliulanka.lt

Labai džiagiamės galėdami ją pristatyti Jums - čia rasite informacijos apie mūsų siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą, užsisakyti naujienas, o greitu laiku ir pasiteirauti bei užsisakyti norimą prekę.

Šiuo metu svetainė dar nėra iki galo išbaigta, trūksta kai kurių funkcijų, prekių asortimentas nėra toks platus, kokį iš tikrųjų galime Jums pasiūlyti. Tačiau informaciją nuolat pildysime ir naujinsime. Tikimes, kad mūsų svetainė Jums patiks ir jūs čia apsilankysite dažniau!

Jūsų "Gėlių lanka".

 
Sprendimas: DPU.lt

 

 

© 2012-2017 Gėlių lanka

 

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas