Please update your Flash Player to view content.

D.U.K. - Dažniausiai Užduodami Klausimai

El.paštas Spausdinti PDF

 

 • Kiek kainuoja gėlių pristatymas Anykščiuose ir Rokiškyje?
  Gėlių pristatymas Anykščių ir Rokiškio miestuose kainuoja 4.50 Eur. Anykščių ir Rokiškio rajonuose  priklausomai nuo atstumo nuo rajono centro gali kainuoti nuo 7.50 iki 9 Eur.
 • Kiek kainuoja gėlių pristatymas į užsienį?
  Gėlių pristatymo kaina bei puokščių variantai į įvairias pasaulio šalis labai skiriasi. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išrinkti puokštę į konkrečią šalį.
  Mėgstate pirkti internete savarankiškai? Apsilankykite www.interflora.lt ir išsirinkite puokštę patys.
 • Kodėl nėra kainų prie puokščių?
Ta pati puokštė skirtingu sezonu gali kainuoti labai skirtingai, panašią puokštę taip pat galime pagaminti tiek didelę, tiek mažą. Siūlykite savo kainą - ir mes tikrai pasistengsime prisiderinti prie jūsų galimybių. Šiuo metu svetainė vis dar yra tobulinama, tad su laiku tikrai galėsite pamatyti ir mūsų siūlomas puokščių kainas.

 • Kaip auginti Calocephalus Brownii
Calocephalus brownii - puikiai ištveria sausras. Jei jis pasodintas žemėje - užtenka, kad būtų palaistytas kas 2-3 savaites (esant sausrai reiketų supilti 2-3 kibirus, kad pilnai atsigertų). Jei jis pasodintas vazonėlyje laistyti reikia dažniau - kas savaitę ar dažniau - pagal poreikį - kai išdžiūsta žemė
Tręšti rekomenduojame kas 3-4 savaites laistymo metu žydinčių augalų trąšomis, dirvoje galima tręšti ir mėšlu. Galima naudoti ir lėtai tirpstančias trąšas. Jei pavyktų išlaikyti augalą iki kito pavasario, tuomet pavasarį reikėtų palepinti trąšomis turinčiomis daug azoto ir kalio.
 
Šiam augalui augti reikia minimalios 15 laipsnių temperatūros ir kad būtų pasodintas vietoje, kur bent kelias valandas per dieną šviečia tiesioginiai saulės spinduliai. Todėl norėdami išlaikyti per žiemą reikėtų juos pridengti, kad neiššaltų.
 
Kai kas bando šiuos augalus auginti vazonuose ir žiemą parsinešti į namus ir šiems pavyksta peržiemoti.
 
Reikėtų nepamiršti, kad augalai vazonuose žymiai jautresni , o ypač jautrūs temperatūrai - tiek per aukštai, tiek per žemai, dėl to antrais metais gali imti sirgti, užpuola grybelis, ligos, amarai. Reiktų pasirūinti laiku juos nupurkšti insekticidais bei fungicidais.
 
 
 
 • Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Susisiekite ir padėsime rasti visus atsakymus.
 


Sprendimas: DPU.lt

 

 

© 2012-2017 Gėlių lanka

 

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas